Havuz Korkuluk, Havuz Küpeşte, Paslanmaz Havuz Korkuluk, Camlı Havuz Korkuluk, Alüminyum Havuz Korkuluk, Paslanmaz Havuz Korkuluk

Paslanmaz Havuz Korkuluk Modelleri, Havuz Küpeşte Modelleri


Truks Yapı Alüminyum Küpeşte Sistemleri
Truks Yapı Alüminyum Küpeşte Sistemleri
Truks Yapı Alüminyum Küpeşte Sistemleri

Havuz Küpeşte Sistemleri

Havuz Korkuluk havuz etrafında güvenlik amacı ile  kullanılan ve aynı zamanda güvenliğin yanında estetik olarak  ortama hoş bir hava versin diye tasarlanmış bir korkuluk türüdür. Havuz küpeşte diye de adlandırılan bu ürün genelde  dış mekanlarında da kullanılmaktadır.

Truks Yapı güvenilir sağlam ve estetik havuz küpeşte üretiminin yanı sıra montajını da uygun fiyata yapmaktadır.

Havuz Küpeşte Fiyatları

Havuz korkulukları fiyatlarında belirli bir fiyat bulunmamaktadır. Uygulamanın durumuna göre değişen alüminyum korkuluğun fiyatlarını, kullanılan malzemenin çokluğu ve kalitesi belirlemektedir. Bazı firmalar ara hatlarda müşterileri aldatarak plastik malzeme kullanarak düşük fiyat fiyatlar verebilmektedirler. Bu gibi durumlar karşısında müşterilerin dikkatli davranmalarını öneririz.

Havuz korkuluk fiyatları ve Fiyatı Etkileyen Unsurlar Nelerdir?

1. Malzemenin kalitesi ve profil kalınlıkları 
2. Kullanılacak malzemenin yoğunluğu 
3. Firma kalitesi 
4. İşin metrajı

Dikkat!.. Alüminyum Korkuluk Yaptırmadan Önce Lütfen Okuyunuz...

Hiç kimse hiçbir seyi daha kötü yapmadan daha ucuza satmaz.
Bir malın sadece fiyatına bakmak bazı hileleri kabul etmek demektir. Bazı firmalar da, hammaddeye bazı diğer maddeler kattıkları gibi profil ve aksesuarları standartlarından daha ince bir şekilde yapabilmektedirler. Örneğin; alüminyum borular arasında bağlantıyı sağlayan ve diğer aksesuarlara göre daha kalın olan "dirsek"lerin içine plastik döşemektedirler.

Standartlarına uygun olmayan malzemelerin kullanılması sonrasında borularda yüzey çillenmesi ve renk kararması gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bunun yanında kalitesiz malzeme ve profesyonel olmayan ekiplerce yapılan uygulamalar kısa zamanda eğilmekte, bükülmekte veya kırılmaktadır.

Alüminyum Havuz Korkuluk

Paslanmaz malzemeler kullanılarak oluşturulan Havuz korkuluk modelleri, uygulandığı alanların mimarisi ile bütünlük yaratarak estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Havuz korkuluk modelleri içinde en çok tercih edilen camlı Havuz korkuluk modelidir. Cam korkuluk modelleri gerek güvenli gerekse şık ürünlerdir. Havuz korkuluk yüksekliği müşterinin isteğine göre ayarlanabileceği gibi standart boyutlarda da ayarlanabilir. Havuz korkuluğu can güvenliği için olmazsa olmaz bir uygulama ve şık bir aksesuardır.